بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/04/26 - 13:16
  • - تعداد بازدید: 94
  • - تعداد بازدیدکننده: 82
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

استعدادهای برتر از تجربه خود در طرح شهید وزوایی می‌گویند

بهترین کاری که در دوران تحصیل انجام دادم بهره‌مندی از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان است

سمیه جشن‌ساز، دانشجوی رشته شیمی معدنی در گفت وگو با خبرنگار بنیاد‌ملی نخبگان گفت: در سال تحصیلی ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ دو سال از تسهیلات طرح شهید وزوایی برخوردار شدم. امسال نیز در مقطع کارشناسی‌ارشد از تسهیلات پایان‌نامه استفاده خواهم کرد.

با حضور در این طرح علاوه بر توفیق آشنایی با  نخبگان، توانستم از کارگاه‌ها و نشست‌هایی که توسط بنیاد نخبگان استان قزوین برگزار می‌شد نهایت استفاده و بهره را ببرم.

همچنین طی دو سال از تسهیلات بیمه‌تکمیلی و کمک‌های موردی طرح شهید وزوایی برخوردار شدم.

یکی از بزرگ‌ترین مزایای طرح شهید وزوایی، آشنایی با افرادی است که برندگان طرح‌های شهید بابایی و شهید احمدی‌روشن هستند و این امتیاز بزرگی است که بتوانیم از علم و تجارب آن‌ها نهایت بهره را ببریم.

 علاوه بر این طرح، در گذشته نیز دو دوره برنده جوایز طرح شهید احمدی‌روشن شدم. واقعاً بهترین کاری که توانستم در دوران تحصیلم انجام دهم، بهره‌گیری از طرح‌های بنیاد ملی نخبگان بود.

 

*بهره‌بردای از تسهیلات دستیاری در مصاحبه دکتری

 

آیسا ملکی، دانشجوی مقطع کارشناسی‌ارشد مدیریت بهداشت و درمان گفت: شهریور ۱۴۰۰ اقدام به بارگذاری مستندات در سایت بنیاد نخبگان کردندم که از جمله آنها می‌توان به‌ تمام طرح‌هایی که تا آن زمان انجام داده بودم، مقالات و همچنین مقام‌هایی که به سبب پژوهشگر برتر بودن کسب کرده بودم اشاره کرد.

 در آبان ماه، تسهیلات طرح شهید وزوایی به بنده تعلق گرفت که توانستم در دو دوره از تسهیلات  دست‌یاری بهره‌مند شوم. که در حال حاضر دوره اول در مرحله پرداخت است و دوره دوم در مرحله بررسی استانی است تا برای بنیاد ملی نخبگان ارسال شود.

مدت طرح شهید وزوایی یکسال است و این دوره تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۱ ادامه داد. برای شرکت در دوره جدید سال تحصیلی ۱۴۰۱_۱۴۰۲ هم در حال بارگذاری مدارک هستم.

  به دلیل اینکه سابقه دستیاری در مرحله مصاحبه دکترا حائز اهمیت است در سال تحصیلی جدید نیز مجددا از تسهیلات دستیاری استفاده خواهم کرد.

 

*بهره‌گیری از روحیه کار تیمی برای افزایش تواتمندی‌های استعداهای برتر

 

ایمان انصاریان، دانشجوی مهندسی‌مواد در گفت وگو با خبرنگار بنیاد‌نخبگان استان قزوین گفت: سابقه چندین دوره شرکت و برخورداری از تسهیلات "طرح شهید احمدی‌روشن" و "طرح شهید وزوایی" را در کارنامه کاری خود در بنیاد‌نخبگان ثبت کرده‌ام.

یکی از مزایای شرکت در طرح شهید وزوایی، شکل‌گیری فعالیت‌های تیمی است که از رشته‌های مختلف در آن حضور دارند و در این میان بر دانش بین‌رشته‌ای افراد افزوده می‌شود.

افراد مستعد تحصیلی، از حیث دانش فنی، خبره و اصطلاحا دست به آچار تر می‌شوند و با ایده‌هایی نو برخورد می‌کنند. همچنین می توانند از حقوقی  که توسط بنیاد‌نخبگان به دانشجویان و اساتید نخبه پرداخت می‌شود برخوردار شوند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160099
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین