بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/02/15 - 09:32
  • - تعداد بازدید: 217
  • - تعداد بازدیدکننده: 212
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

استقبال دانشجویان مستعد از طرح تدریس جهادی

نقطه قوت طرح تدریس جهادی، استقبال چشمگیر دانشجویان مستعد تحصیلی بود که بالغ بر ۱۲۰ دانشجو برای تدریس در این طرح ثبت‌نام کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین؛ مسعود فضلوی؛ مسئول برگزاری طرح تدریس جهادی هدف از برگزاری این طرح را رفع نیاز دانش‌آموزان کم‌برخوردار به کلا‌س‌های کمک آموزشی و کنکوری آزاد عنوان کرد و افزود: در تلاشیم تا کسانیکه توان مالی شرکت در  کلاس‌های کنکور آزاد را ندارند بتوانند با حضور در کلاسهای طرح تدریس جهادی؛ توسط مدرسانی که از جمله دانشجویان با استعداد برتر هستند، آموزش‌های لازم برای شرکت در آزمون سراسری را دریافت کنند.

 وی اظهار کرد: طرح تدریس جهادی از دی‌ماه 1401 آغاز شد و کلاس دختران دانش آموز در مدرسه مریم جوادی و محل بنیاد نخبگان برگزار شد. این اولین دوره‌ای بود که طرح تدریس جهادی توسط بنیاد نخبگان استان قزوین برگزار شد و در تلاشیم که این طرح به‌طور مستمر ادامه داشته باشد.

فضلوی خاطرنشان کرد: نقطه قوت این طرح، استقبال چشمگیر دانشجویان مستعد تحصیلی برای تدریس در این طرح جهادی بود که از سطح کشور بالغ بر ۱۲۰ نفر برای تدریس جهادی ثبت‌نام کردند.

وی در بیان نقطه ضعف این طرح به  استقبال کم دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: به نظر می‌رسد عدم اطلاع‌رسانی صحیح از جمله دلایلی است که موجب شده قشر وسیعی از دانش‌آموزان نیازمند، از وجود این طرح بی‌اطلاع باشند که با همکاری آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی(ره) می‌توان سطح اطلاع‌رسانی را گسترش داده تا استقبال بهتر جامعه هدف از طرح تدریس جهادی را شاهد باشیم.

انتهای پیام

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 165332
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید