بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/09/18 - 00:01
  • - تعداد بازدید: 279
  • - تعداد بازدیدکننده: 248
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

افتخاری دیگر برای بنیاد نخبگان قزوین

پروژه یادمان شهدای منطقه آوج استان قزوین، به سرپرستی مهندس درگی؛ موفق به کسب نشان تقدیر ویژه و دیپلم افتخار از فستیوال گلدن‌ترزینی سنت پترزبورگ روسیه شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین، پروژه «یادمان شهدای آوج»  که رهاورد تلاش گروهی از فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به سرپرستی مهندس امیررضا درگی دبیر کارگروه معماری و مدیریت شهری بنیاد نخبگان بود، موفق به کسب نشان تقدیر ویژه و دیپلم افتخار از فستیوال گلدن‌ترزینی سنت پترزبورگ روسیه شد.

این پروژه چندی پیش به‌عنوان نامزد بخش بهترین پروژه بناهای عمومی در پنجمین فستیوال بین‌المللی جایزه طلایی معماری و طراحی (گلدن ترزینی سن‌پترزبورگ) GOLDEN TREZZINI AWARDS NOMINEE روسیه معرفی شده بود.

 سرپرستی این تیم طراحی بر عهده مهندس امیررضا درگی بود و فرنوش ریحانی، سید عرفان معصوم‌زاده، سید امین مساوات، شادمان محمد طاهرخانی تیم طراحی را تشکیل دادند و سید امین مساوات مسئولیت پردازش سه بعدی و گرافیک را هم بر عهده داشت.

پروژه «یادمان شهدای آوج» در مرحله نهایی موفق به کسب نشان تقدیر ویژه و دیپلم افتخار از فستیوال گلدن ترزینی سنت پترزبورگ روسیه شد.

این رویداد جهانی که برای پنجمین سال متوالی در روسیه برگزار می‌شود، به مناسبت پاسداشت یک معمار بزرگ روس (سوئیسی تبار) Domenico Trezzini - 1670 - 1734 به‌عنوان اولین و برجسته‌ترین معمار سازنده شهر سنت پترزبورگ روسیه و بسیاری از بناهای ارزشمند و تاریخی این شهر از جمله کلیساها و کاخ‌ها و مراکز فرهنگی و اجتماعی است و ۷۴ کشور جهان در این فستیوال شرکت کردند.

 هدف این فستیوال گرامیداشت ارزش‌ها و الگوهای معماری جهانی است تا اندیشه‌ها و تفکرات هنرمندان و معمارانی از سراسر دنیا جهت دوستی و شعار اتحاد و همبستگی گرد هم آیند و از طریق معماری بسیاری از خصایص والای اخلاقی و شعارهای بشردوستانه را در دنیا تقویت کنند.

انتهای پیام

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 162536
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید