بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/10/17 - 11:26
  • - تعداد بازدید: 51
  • - تعداد بازدیدکننده: 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سفر رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به قزوین مطرح شد؛

افزایش تعامل با بنیاد نخبگان قزوین

در سفر رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به قزوین، بر تعامل بیش از پیش این سازمان با بنیاد نخبگان قزوین تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان قزوین، در سفر اخیر دکتر الهام یاوری؛ معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به قزوین بر تعامل بیش از پیش این سازمان با بنیاد نخبگان قزوین تاکید شد.

در نشست هم‌اندیشی که با حضور دکتر الهام یاوری، دکتر علی رجب‌پور و رئیس اداره استعدادهای درخشان استان قزوین و مدیران مدارس سمپاد برگزار شد راهکارهای متعددی برای افزایش تعاملات میان اداره استعداد درخشان و سمپاد با بنیاد نخبگان پیشنهاد و بررسی شد و مقرر گردید سطح این همکاری‌ها در مقایسه با گذشته افزایش یابد.

لازم به ذکر است با حضور رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و مسئولین استانی آیین تجلیل از دانش‌آموزان برتر دبیرستان استعدادهای درخشان شهیدان شالباف استان قزوین در آن واحد آموزشی برگزار شد.

همچنین زمین چمن مصنوعی درون مدرسه‌ای دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بابایی یک استان قزوین نیز توسط دکتر یاوری افتتاح شد.

افتتاح باشگاه کتاب سمپادی قزوین هم از دیگر برنامه‌هایی بود که رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در آن حضور داشت و در حاشیه آن نیز از برگزیدگان المپیاد علمی و کنگره قرآنی تقدیر شد.

انتهای پیام

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 163923
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید