بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/11/24 - 12:34
  • - تعداد بازدید: 82
  • - تعداد بازدیدکننده: 69
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط برگزیدگان بنیاد نخبگان انجام شد؛

بازدید علمی تخصصی از سازه‌های آبی استان خوزستان

برگزیدگان طرح های بنیاد نخبگان با همکاری کمیته منطقه‌ای آبیاری و زهکشی قزوین از سازه‌های آبی استان خوزستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین، با همکاری کمیته منطقه‌ای آبیاری و زهکشی قزوین و  بنیاد نخبگان  بازدیدی از سازه‌های آبی استان خوزستان انجام شد.

این بازدید علمی تخصصی از هجدهم تا ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ با مشارکت بالغ بر بیست نفر از مرتبطین و متخصصین حوزه آب صورت گرفت که مدیریت آن را دکتر بهزاد قیاسی بر عهده داشت.

در بازدید از سازه‌های آبی استان خوزستان، رئیس کمیته منطقه آبیاری و زهکشی قزوین، برگزیدگان بنیاد نخبگان، اعضای انجمن علوم و مهندسی آب دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره)، اعضای کمیته منطقه آبیاری و زهکشی قزوین، مدیر عامل شرکت دانش بنیان در زمینه آب و محیط زیست  و همچنین دبیر کمیته آبیاری و گردشگری کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی ایران نیز حضور داشتند.

از برنامه‌های این سفر می‌توان به بازدید از شبکه آبیاری و زهکشی شمال خوزستان، بازدید از سد کرخه و نیروگاه برقی سد، بازدید از سد دز، و بازدید از سازه‌های آبی شوشتر اشاره کرد.

همچنین بازدید از پل‌های اهواز همچون پل سیاه، پل سفید و پل طبیعت، بازدید از قنات تاریخی دزفول، بازدید از رودخانه کارون، بازار عبدالمجید یا بازار کاوه از دیگر برنامه‌های انجام شده در این سفر علمی تخصصی بود.

انتهای پیام

 

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 164384
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید