بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/14 - 08:44
  • - تعداد بازدید: 122
  • - تعداد بازدیدکننده: 118
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری "ویژه برنامه عصرانه" در دبیرستان استعدادهای درخشان قزوین

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین، "ویژه برنامه‌ی عصرانه"با حضور دکتر رجب‌پور در جمع دانش‌آموزان دبیرستان پسرانه استعداد درخشان قزوین، برگزار شد. این برنامه گپ‌و گفت صمیمی فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزان با رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین بود که عصر پنجشنبه ۱۲ آبان‌ماه ۱۴۰۱ در محل دبیرستان استعداد درخشان شهید بابایی برگزار شد.

دکتر علی رجب‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار بنیاد‌نخبگان، در بیان هدف از برگزاری این ویژه‌برنامه اظهار کرد: انگیزه‌ی برگزاری این نشست صمیمانه، آشنا کردن دانش‌آموزان با مسیر نخبگی است.

وی ادامه داد: معرفی چهره‌های سرآمد و نخبه استان قزوین و آشنا کردن دانش‌آموزان با این سرمایه‌های انسانی ارزشمند کشور از دیگر اهدافی است که برای این برنامه در نظر گرفته بودیم.

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین عنوان کرد: حاضران این ویژه برنامه عصرانه، دانش‌آموزان پایه دهم در دوره دوم متوسطه‌ی مدرسه استعدادهای درخشان شهیدبابایی قزوین بودند که در سه رشته‌ی ریاضی‌وفیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی مشغول تحصیلند و ورود برای تمامی دانش‌آموزان پایه دهم آزاد بود.

وی در خصوص محتوای این نشست تصریح کرد: علاوه بر راهنمایی دانش‌آموزان برای هدایت تحصیلی و انتخاب رشته، به سوالاتی که در خصوص ادامه تحصیل در خارج از کشور بود هم پاسخ داده شد.

دکتر رجب‌پورخاطرنشان کرد: در حاشیه‌ی این برنامه، دانش‌آموختگان مدارس سمپاد، به سوالات دانش‌آموزان در خصوص وقایع و حوادث اخیر در کشور هم پاسخ دادند.

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین در پایان اظهار کرد: در نظر داریم علاوه‌بر‌ تداوم این گپ‌و گفت‌های صمیمانه با دانش‌آموزان، بازدید‌های تخصصی از مجموعه‌های علمی و صنعتی را هم در دستور کار قرار دهیم.

انتهای پیام

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 161905
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید