بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/28 - 08:37
  • - تعداد بازدید: 53
  • - تعداد بازدیدکننده: 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
ایجاد کسب و کار در حوزه‌ی سلامت با

بوت‌ کمپ هوش‌مصنوعی

دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین بوت‌کمپ هوش‌مصنوعی را با هدف استقرار تیم‌های برگزیده در مرکز رشد برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین جهت ایجاد کسب و کار در حوزه سلامت، بوت‌کمپ هوش‌مصنوعی به همت بنیاد نخبگان استان قزوین، پارک علم و فناوری قزوین، معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی قزوین و معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود. 

بوت‌کمپ ۱۲ جلسه‌ای ۴ ساعته کسب و کار در حوزه کاربرد هوش‌مصنوعی در سلامت، همراهی خود را از پرورش ایده‌های خلاقانه تا مرحله ثبت و اجرا ادامه خواهد داد. 

این کارگاه مسیری پر شور و جذاب با همراهی تیمی متخصص و مجرب است که اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی، فعالان حوزه صنعت و شرکت‌های دانش‌بنیان و منتورهای متخصص هوش مصنوعی آن را هدایت می‌کنند.

بوت‌کمپ فرصتی استثنایی و متفاوت برای تیم‌های برگزیده است که از مزایای شرکت در این دوره همچون  تیم‌سازی، منتورینگ تیم‌های برتر، ملحق‌شدن به اعضای فعال صنعت، استقرار در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی قزوین، اختصاص گرند ۳۰ میلیون تومانی و اعطای گواهینامه معتبر برخوردار شوند.

شایان ذکر است که شرکت‌کنندگان در این دوره باید دارای مدرک مهارت مرتبط در حوزه هوش‌مصنوعی یا نرم‌افزار بوده و ترجیحاً دارای مدرک کارشناسی‌ارشد باشند و زمان کافی برای حضور در دوره داشته باشند.

لازم به ذکر است که هزینه شرکت در این دوره توسط دانشگاه علوم پزشکی قزوین تامین خواهد شد و این کارگاه به‌صورت حضوری طی آذر ماه و دی ماه در شهر قزوین برگزار می‌شود که مهلت ثبت‌نام تا ۱۵ آذرماه ادامه دارد.

به گزارش بنیاد نخبگان، متقاضیان شرکت در این بوت‌کمپ می‌توانند فرم ثبت‌نام را از bmti.qums.ac.ir دریافت کنند، همچنین ایمیل 
markazroshd.qums@gmail.com جهت ارسال فرم ثبت‌نام اعلام شده و علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره۰۲۸‌۳۳۳۴۸۴۳۸ و شماره همراه ۰۹۳۳۶۵۰۲۶۴۹ تماس بگیرند.

انتهای پیام 

  • گروه خبری : گروه های مطالب,گروه های محتوا,SlideShow,گفتگو,یادداشت
  • کد خبر : 162163
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید