بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/01/29 - 13:09
  • - تعداد بازدید: 209
  • - تعداد بازدیدکننده: 195
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور نخبگان قزوینی در ضیافت افطاری نماینده ولی‌فقیه

نخبگان و جامعه علمی و دانشگاهی در ضیافت افطاری نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین از ایده‌ها، طرح‌ها و دغدغه‌های خود سخن گفتند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین دوشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۲ مراسم ضیافت افطاری جامعه دانشگاهی و نخبگانی استان قزوین به میزبانی آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در محل شبستان امیرالمومنین(ع) واقع در مسجد النبی(ص) شهر قزوین برگزار شد.

در این نشست نخبگان خطاب به نماینده ولی‌فقیه در استان و سایر مدیران حاضر در جلسه از ایده‌ها، طرح‌ها و دغدغه‌های خود سخن گفتند.

ابتدا دکتر مظفری در زمینه صنعت و شرکت‌های دانش بنیان سخن گفتند. سپس مهندس صفر لک در رابطه با توسعه دانش‌بنیان استان قزوین بیاناتی داشتند.

همچنین سرکار خانم فخار از دانشجویان فعال و محقق از حوزه کشاورزی و چالش آب گفتند. در ادامه نیز دکتر سلطانی در زمینه چالش‌های آب استان، آینده باغستان و اراضی شوره‌زار صحبت کردند و در پایان این بخش مهندس حمیدرضا پیله‌ور در زمینه توسعه صنعت استان قزوین از تجربیات، ایده‌ها و طرح‌هایشان سخن گفتند.

در بخش بعدی این نشست صمیمانه مدعوین پای بیانات شیوای آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین نشستند و در بخش پایانی هم مسئولین و مدیران استانی حاضر در مراسم از فعالان و دبیران هسته‌های نخبگانی بنیاد نخبگان و برخی مستعدین و برگزیدگان علمی تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

نشست صمیمانه نخبگان با نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و صرف افطاری به پایان رسید.

 

انتهای پیام

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 165129
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید