بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1402/02/16 - 13:44
  • - تعداد بازدید: 147
  • - تعداد بازدیدکننده: 129
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانشجوی قزوینی رتبه اول پنجمین جشنواره ایده‌های نوآورانه دانشجویی کشور را به خود اختصاص داد

از تعداد ۳۵۳ ایده دانشجویان کل کشور؛ ۶ ایده برتر برگزیده شدند که ایده "آبتین قاسم‌پور" دانشجوی اهل قزوین، با عنوان " تکتا" رتبه اول را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین در پنجمین جشنواره ایده‌های نوآورانه دانشجویی که همزمان با جشنواره شهیدمطهری برگزار شد از تعداد ۳۵۳ ایده دانشجویان کل کشور؛ ۶ ایده برتر برگزیده شدند که ایده "آبتین قاسم‌پور" دانشجوی اهل قزوین، رتبه اول را به خود اختصاص داد.

آبتین قاسم پور دانشجوی  ترم چهارم رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران و اهل قزوین است و ایده او طرح "تکتا" سر واژه‌های تم طولی کارآفرینی، توانمندی محور و ارزش مداری است که با توجه به نیازهای جامعه و نقش‌های دانشگاه، لازم است فراگیران و دانشجویان ضمن یادگیری دروس خود، توانمندی‌های بیشتری هم کسب کنند.

در توضیح این ایده برگزیده می‌توان عنوان کرد که یک راهکار استفاده از مفهومی به نام تم طولی (Cross cutting theme) است. تم طولی شامل برنامه‌ای است که به صورت ادغام یافته با کوریکولوم اصلی ارائه می‌شود.

در این طرح یک تم طولی برای توانمندی‌های دانشجویان پزشکی در دانشگاه‌های نسل سوم‌(کارآفرین) طراحی شده که از شرایط لازم  برای کسب ۳ توانمندی رهبری مهارت‌های ارتباطی، حل مسئله و مدیریت ریسک و توانمندی کسب و کار برخوردار است.

انتهای پیام

 

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 165350
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید