بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/22 - 15:08
  • - تعداد بازدید: 68
  • - تعداد بازدیدکننده: 54
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانش‌آموزان قزوینی "روز دانشگاه باز" را تجربه کردند

 به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین روز دوشنبه ۱۶ آبان‌ماه دانش‌آموزان در اولین دوره‌ی بازدید با‌عنوان "روز دانشگاه باز" از دانشکده‌ی فنی و مهندسی دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) شهر قزوین بازدید کردند.

بازدید دانش‌آموزی "روز دانشگاه باز" با هماهنگی بنیاد‌نخبگان استان قزوین روز دوشنبه ۱۶ آبان از دانشکده‌ی فنی و مهندسی دانشگاه بین‌المللی‌ امام‌خمینی(ره) صورت گرفت.

 در این بازدید ۸۰ نفر از دانش‌آموزان پسر پایه دوازدهم در رشته‌های ریاضی‌فیزیک و علوم تجربی از دبیرستان پاسداران حضور داشتند که هدف از آن آشنایی محصلان با محیط آموزشی دانشگاه و شرایط آزمایشگاهی آن بود.

 در ابتدای بازدید سرکار‌خانم دکتر نوشین بیگدلی رئیس دانشکده فنی و مهندسی از دانش‌آموزان استقبال کرد و سپس دکتر علی رجب‌پور؛ عضو هیات‌علمی گروه مهندسی مکانیک و رئیس بنیاد نخبگان استان دانش‌آموزان را با تسهیلات متعدد نخبگانی این بنیاد آشنا کرد.

همچنین دکتر علی‌ فضلی عضو هیات‌علمی گروه مهندسی‌مکانیک و معاون آموزشی دانشکده فنی و مهندسی در خصوص شرایط فعالیت‌های آزمایشگاهی اطلاعاتی در اختیار بازدیدکنندگان گذاشت.

 سپس دانش‌آموزان در قالب چهار گروه مختلف از آزمایشگاه سیستم‌های دیجیتال؛ گروه مهندسی برق، آزمایشگاه خوردگی و بایو مواد؛ گروه مهندسی مواد و سرامیک، آزمایشگاه مکانیک سنگ؛ گروه مهندسی معدن، آزمایشگاه ژئوتکنیک پیشرفته؛ گروه مهندسی عمران و آزمایشگاه متالوگرافی بازدید کردند.

که طی آن آقایان مهندس محمدحسن سلیمانی الموتی، مهندس هادی آرمون کلشتری و دکتر مجید محسنی و همچنین خانم‌ها مهندس مریم نظری و مهندس مریم مفتاحی هدایت و راهنمایی دانش‌آموزان در محیط آزمایشگاه را برعهده داشتند و مدیریت اجرایی این برنامه را ابوالفضل یزدی محمدی بر عهده داشت‌.

انتهای پیام

 

  • گروه خبری : گروه های محتوا,SlideShow,گفتگو,یادداشت
  • کد خبر : 162086
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید