بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/08 - 13:31
  • - تعداد بازدید: 52
  • - تعداد بازدیدکننده: 50
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

میز خدمت ارتباطات مردمی همزمان با سفر استانی ریاست محترم جمهوری در بنیاد نخبگان استان قزوین برپا شد

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در بیستمین سفر استانی در روز چهارشنبه 7 اردیبهشت ماه 1400 به استان قزوین سفر کرد.

به گزارش بنیاد نخبگان استان قزوین همزمان با سفر ریاست محترم جمهور به استان قزوین، دکتر مرتضی احسانی سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان، دکتر علی رجب‌پور، ریاست محترم بنیاد نخبگان استان قزوین و جمعی از مسئولین بنیاد جهت دریافت درخواست‌های مردمی و پاسخگویی به ایشان در محل بنیاد نخبگان استان حضور یافتند.

با برپایی میز خدمت ارتباطات مردمی در محل بنیاد نخبگان استان قزوین همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان قزوین، جمعی از نخبگان، اساتید و دانشجویان، دغدغه‌ها و مشکلات خود را مطرح نمودند و پس از دریافت راهنمایی و مشورت در حوزه‌های تخصصی، کلیه درخواست ‌های دریافتی به همراه نظرات کارشناسی در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ثبت شد تا به طور دقیق مورد پیگیری قرار گیرد. همچنین، در این دیدار جمعی از کارآفرینان و نخبگان صنعت استان نیز حضور داشتند و به بیان مشکلات تولید و اشتغال‌زایی پرداختند.

در پایان این روز که تا ساعت 23 به طول انجامید، دکتر احسانی و مسئولین بنیاد نخبگان استان قزوین در ضیافت افطاری با حضور نخبگان و مراجعین میز خدمت در محل بنیاد نخبگان استان حضور پیدا کردند و در این دیدار صمیمی به گفت‌وگو پرداختند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 157847
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

تصاویر