بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/11/25 - 11:31
  • - تعداد بازدید: 66
  • - تعداد بازدیدکننده: 58
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بنیاد نخبگان استان قزوین برگزار می‌کند؛

نشست نخبگانی بررسی ظرفیت‌ها و چالش‌های باغستان‌های سنتی قزوین

چهارمین نشست از سلسله نشست‌‏های تخصصی قزوین در مسیر تحول دانش‏‌بنیان با موضوع "باغستان سنتی قزوین، ظرفیت‌ها و چالش‌ها" دوم اسفند‌ماه در محل دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

بنیاد نخبگان استان قزوین با همکاری معاونت امور اقتصادی استانداری، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و جهاد دانشگاهی چهارمین نشست از سلسله نشست‌‏های تخصصی قزوین در مسیر تحول دانش‏‌بنیان را با موضوع "باغستان سنتی قزوین، ظرفیت‌ها و چالش‌ها" با حضور جمعی از متخصصین، مسئولین استانی و باغداران برگزار می‌‌کند.

سلسله نشست‌های نخبگانی ایده مشترک بنیاد نخبگان استان قزوین، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قزوین، معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه بین المللی امام‌خمینی(ره) و معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین است تا در سالی که به شعار «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» مزیّن شده، تا مسائلی را که در توسعه دانش بنیان استان قزوین موثر است مورد توجه ویژه قرار دهد.

 تاکنون سه نشست با موضوعات "آینده آب در قزوین"، "الزامات دانش‌بنیان‌سازی صنعت و کشاورزی" و "قزوین؛ قطب تولید، تجارت و ترانزیت" در سال جاری برگزار شده و چهارمین نشست با موضوع "باغستان سنتی قزوین، ظرفیت‌ها و چالش‌ها" در روز سه‌شنبه دوم اسفند‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت۸ الی ۱۳ در محل سالن اجتماعات بوستان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

محورهای این نشست؛ موضوعات آب و محیط‌زیست، کشاورزی، توسعه پایدار و مدیریت شهری خواهد بود که دکتر مهدی رجحانی؛ معاونت عمرانی استانداری قزوین، دکتر محمدحسین عطایی؛ ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و دکتر محمد بی‌جن‌خان؛ عضو هیأت علمی گروه مهندسی آب دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) مدیریت پنل را بر عهده خواهند داشت.

لازم به ذکر است که سخنرانان این نشست تخصصی نیز به این شرح خواهند بود:

دکتر شکوه کرمانشاهانی؛ مؤسس انجمن توسعه حیات شهر

محمدکریم کاظم پور؛ مدیر عامل سازمان باغستان‌های سنتی قزوین

فاطمه اشدری؛ عضو شورای شهر و نماینده شورا در امور باغستان‌های سنتی قزوین

حسین اینانلو؛ دکترای اقلیم‌شناسی و عضو هیات مدیره انجمن دوستداران باغستان سنتی قزوین

مهندس پویا احمدی از گروه مهندسان مشاور آورث

مهندس سینا جمشیدی؛ مدیر گروه رودخانه‌ها و سواحل شرکت آب منطقه‌ای قزوین

محمدرضا بابوک از  باغداران باغستان سنتی قزوین

انتهای پیام

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 164399
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید