بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/10/20 - 13:29
  • - تعداد بازدید: 73
  • - تعداد بازدیدکننده: 55
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

"تدریس جهادی" طرحی برای ارتقاء سطح علمی دانش‌آموزان کم‌بضاعت

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین گفت: تدریس جهادی، فعالیتی است که توسط دانشجویان تحت حمایت بنیاد نخبگان استان قزوین صورت می‌گیرد تا دانش‌آموزان کم بضاعت را برای شرکت در آزمون سراسری آماده کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قزوین دکتر علی رجب‌پور گفت: طرح تدریس جهادی به منظور ارتقاء سطح علمی دانش‌آموزان با استعدادی که توان مالی شرکت در کلاس‌های کنکور آزاد را ندارند برگزار می‌شود، تا با  آمادگی هرچه بیشتر در آزمون سراسری شرکت کنند.

وی عنوان کرد: مدرسان و اساتید این طرح، دانشجویان تحت حمایت بنیاد نخبگان‌اند که اطلاعاتشان در این مرکز موجود است؛ با فراخوان داخلی انجام شده تاکنون حدود ۳۰ دانشجو برای تدریس در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند که هر یک می‌توانند در دروس مورد نظر خود و در روزی که تمایل دارند اقدام به تدریس کنند.

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین خاطرنشان کرد: گروه هدف و دانش‌آموزان کم‌بضاعت مستعد تحصیلی از سوی کمیته امداد امام‌خمینی(ره) به بنیاد نخبگان معرفی می‌شوند تا از دو سه هفته آینده و پس از اتمام امتحانات پایان ترم، در کلاس‌های آمادگی برای آزمون سراسری در قالب طرح تدریس شرکت کنند.

وی تصریح کرد: طی هماهنگی های صورت گرفته با آموزش و پرورش، مدارسی  جهت اجرای این طرح معرفی شدند که دبیرستان پسرانه پاسداران ویژه کلاس‌های آقایان و دبیرستان بیوک گنجی برای آموزش دختران اعلام شده است.

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین گفت: این طرح در قالب اردوی جهادی برای نخستین‌بار است که برگزار می‌شود و در پی آن نه حقوقی به مدرسان پرداخت می شود و نه شهریه ای از دانش‌آموزان دریافت خواهد داشت و آموزش‌ها به صورت رایگان انجام می شود.

وی اظهار کرد: هدف این طرح علاوه بر کمک به کشف استعدادهای دانش‌آموزان کم‌توان مالی، ارتقاء ابعاد مختلف شخصیتی  دانشجویان تحت حمایت بنیاد نخبگان است.

دکتر رجب‌پور در پایان افزود: متقاضیان حضور در طرح تدریس جهادی می‌توانند با مراجعه به آدرس https://formafzar.com/form/tadrisاطلاعات خود را بارگذاری کنند.

انتهای پیام

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 163983
کلمات کلیدی
مدیر قزوین
خبرنگار

مدیر قزوین

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید