سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فستیوال نوآوری های صنعت سرامیک،کاشی و لعاب برگزار می شود

فستیوال نوآوری های صنعت سرامیک،کاشی و لعاب در آذر ماه 1397 با همت فن بازار منطقه ای استان یزد برگزار می شود

فن بازار منطقه ای استان یزد با همکاری مرکز فن بازار ملی ایران ، پارک علم و فناوری استان یزد ، شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد فستیوال نوآوری های صنعت سرامیک،کاشی و لعاب را در آذر ماه 1397 برگزار نماید.
این فستیوال تخصصی به منظور تجاری سازی نوآوری های حوزه سرامیک، کاشی و لعاب از طریق معامله / جذب سرمایه گذار در بازار دارایی فکری و با حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان صنایع سرامیک،کاشی و لعاب برگزار می شود.
اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو (B2B) فراهم می‌شود.
علاقمندان جهت حضور در این فستیوال می توانند فرم‌ ثبت‌نام و دیگر پیوست‌ها را از لینک دریافت و پس از تکمیل به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع حداکثر تا 30 آذر ماه سال جاری به آدرس پست الکترونیک Yazdfestival@techmart.ir ارسال نمایند.
متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت فستیوال به نشانیwww.techfestival.ir مراجعه نموده و یا با دبیرخانه فستیوال به شماره‌ 37269816 -035 تماس حاصل نمایند.

تاریخ انتشار : 1397/08/29
کد : 10130
تعداد بازدید: 102

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601