چهارشنبه 29 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

ثبت‌نام عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان‌ تمدید شد

فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان‌ پارک فناوری پردیس معاونت علمی از ابتدای آذر ماه سال جاری آغازشده است و با درخواست متقاضیان تا پایان روز 27 آذر ۱۳۹۷ تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سید علی هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان با اعلام خبر تمدید پذیرش متقاضیان عضویت در این مرکز گفت: شركت‌ها و تیم های نوپای فعال در حوزه‌های فناوری‌برق و الكترونیك، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مكانیك پیشرفته و مکاترونیک، تجهیزات پزشكی، پرینترهای سه بعدی و تولید دیجیتال می‌توانند درخواست خود را از طریق سایت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرسwww.techelite.ir برای این مركز ارسال کنند.

مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان اعلام کرد: این مرکز با داشتن شبكه گسترده همكاران(خصوصی و دولتی) و با ارائه امكانات وخدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهای فناوری عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصی و تخصیص فضای استقرار، روند تجاری سازی طرح ها را تسریع میکند.

وی افزود: وجود تیم كاری‌كارآفرین، متخصص و با انگیزه‌، طرح با قابلیت تجاری سازی و برنامه كاری منسجم از الزامات عضویت در مركز رشد است.

هزاوه در ادامه در خصوص مراحل پذیرش متقاضیان اعلام كرد: صاحبان طرح با تكمیل و ارسال فرم اولیه تقاضای عضویت، و با ارائه اطلاعاتی در مورد تیم كاری و طرح مورد نظر، در فرآیند عضویت قرار می‌گیرند و در صورت تایید اولیه طرح، جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می‌شود تا طرح‌ها از جنبه‌های بازار و فنی مورد تایید قرار گیرد.

فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان‌ پارک فناوری پردیس معاونت علمی از ابتدای آذر ماه سال جاری آغازشده است و با درخواست متقاضیان تا پایان روز 27 آذر ۱۳۹۷ تمدید شد. متقاضیان می‌توانند درخواست خود را از طریق سایت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرسwww.techelite.ir برای این مركز ارسال کنند.

تاریخ انتشار : 1397/09/25
کد : 10138
تعداد بازدید: 134

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601