چهارشنبه 29 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه ثبت نام برای بهره مندی از کمک هزینة عزیمت به عتبات عالیات

بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه­‌های فرهنگی خود، در سال جاری کمک­ هزینة عزیمت به عتبات عالیات را به تعدادی از دانشجویان مشمول پشتیبانی تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی جاری پرداخت می‌کند.

اطلاعیه ثبت نام برای بهره مندی از کمک هزینة عزیمت به عتبات عالیات

به اطلاع می­ رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه­ های فرهنگی خود قصد دارد در سال جاری کمک­ هزینة عزیمت به عتبات عالیات را به تعدادی از دانشجویان مشمول پشتیبانی تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی جاری پرداخت نکند.


در این خصوص توجه به نکات زیر ضروری است:

1- مبلغ این کمک ­هزینه به ازای هر مشمول، حداکثر پانزده میلیون ریال است که در صورت همراهی همسر در سفر، به حداکثر بیست میلیون ریال افزایش خواهد یافت.

2- این کمک ­هزینه به افرادی پرداخت می­ شود که در سال تحصیلی 98-1397 مشمول بهره ­مندی از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان هستند و پیش­تر از تسهیلات بنیاد برای سفر عمرة مفرده یا عتبات عالیات بهره مند نشده ­اند.

3- با توجه به محدودیت بودجه، ظرفیت بهره ­مندی از این تسهیلات محدود است؛ از این رو مشمولان این کمک­ هزینه پس از ثبت نام، از طریق قرعه­ کشی انتخاب خواهند شد.

4- هر یک از مشمولان شرایط، برای درخواست بهره­ مندی از این تسهیلات، لازم است از اول تا پنجم بهمن ماه سال جاری، پس از ورود به سامانة سینا به نشانی Sina.bmn.ir درخواست بهره­ مندی از اعتبار اعزام به عتبات عالیات را در بخش ثبت درخواست > جایزه­ های فرهنگی ثبت کنند. در این مرحله نیاز به درج مستندات هزینه­ کرد نیست و در مراحل بعدی، مدارک هزینه­ کرد، از طریق سامانه دریافت خواهد شد.

5- در سال جاری بنیاد کاروانی برای اعزام به عتبات عالیات نخواهد داشت و متقاضیان می­ توانند از طریق کاروان­ های اعزامی دانشگاه­ ها یا سایر کاروان­ های تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت، عزیمت و کمک هزینة خود را از بنیاد دریافت کنند.


تاریخ انتشار : 1397/10/29
کد : 10141
تعداد بازدید: 108

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601