برگزاری نشست با اعضای طرح‌های شهید احمدی روشن استان قزوین به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی

همزمان با دهه مبارک فجر و ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نشستی با حضور اعضای طرح شهید احمدی روشن برگزار شد.

در این نشست که صبح روز دوشنبه 21 بهمن 1399 در بنیاد نخبگان استان قزوین برگزار شد، اساتید و دانشجویان طرح شهید احمدی روشن در استان با هدف معرفی طرح‌ها، آشنایی و ایجاد زمینه هم‌افزایی با یکدیگر دورهم جمع شدند.

در ابتدای این برنامه، دکتر رجب‌پور رئیس بنیاد نخبگان استان یکی از اهداف مهم طرح شهید احمدی روشن را هم‌افزایی میان افراد، تشکیل تیم و درنهایت فراهم شدن زمینه ورود به بازار کار دانست. وی افزود: این طرح باید بعنوان یک مدل موفق در کشور تبیین شود و اجرای برنامه‌هایی مشابه آن گسترش یابد. رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین همچنین با ارائه آماری از تعداد افراد در حال فعالیت در گروه‌های طرح شهید احمدی روشن اشاره کردند: برای این طرح بودجه حمایتی خوبی در نظر گرفته شده که انتظار می‌رود خروجی مناسبی نیز حاصل شود.

در ادامه دکتر افشار رئیس سابق بنیاد نخبگان استان قزوین بصورت مجازی و مهندس کشاورز قاسمی رئیس کمیسیون دانش‌بنیان و عضو اتاق بازرگانی استان نکاتی را مطرح نمودند. مهندس کشاورز خطاب به دانشجویان و اعضای طرح شهید احمدی روشن اشاره کردند: در دنیای امروز سرعت تحولات بسیار بالاست و لذا سرعت عمل یک تیم برای تولید محصول و ورود به بازار از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین دانشجویان باید برای ایده‌های خود، درخصوص زمینه‌های موجود در بازار مطالعه کنند و جنبه‌های اقتصادی را نیز مورد توجه قرار دهند.

در این نشست، دکتر فضلی و دکتر قدیری از اعضای هیئت علمی گروه مکانیک و دکتر جنتی‌زاده عضو هیئت علمی گروه علوم باغبانی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) ضمن معرفی موضوع و اعضای هسته‌ای که در آن در حال فعالیت هستند، اهداف طرح و برون دادهای آن را تصریح کردند.

در پایان این برنامه، دانشجویان و اساتید با حضور در محوطه ساختمان بنیاد نخبگان استان قزوین اقدام به کاشت یک اصله نهال نمودند.

تاریخ انتشار : 1399/11/21
کد : 10204
تعداد بازدید: 192