برگزاری دوره آموزش و مشاوره "گامی تا موفقیت"

سلسله برنامه‌های آموزش و مشاوره «گامی تا موفقیت» به همت بنیاد نخبگان استان قزوین و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اجرا می‌شود.

با توجه به اینکه طی سال گذشته بیشتر آموزشها از طریق فضای مجازی انجام شده است و محدودیت‌هایی را بخصوص برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم که در آستانه کنکور سراسری قرار دارند، ایجاد نموده است، اهمیت مشاوره برای برنامه‌ریزی بهتر و اجتناب از استرس و اضطراب در ایشان بیش از پیش نمایان می‌شود. لذا بنیاد نخبگان استان قزوین در نظر دارد با برگزاری اردوی جهادی آموزش و مشاوره تحصیلی با عنوان «گامی تا موفقیت»، زمینه هدایت تحصیلی صحیح و ایجاد راه ارتباطی میان دانش‌آموختگان برتر مدارس (آینده سازان) و دانش‌آموزان مستعد را فراهم کند. این برنامه هم اکنون که امکان حضور شرکت کنندگان بصورت فیزیکی فراهم نیست، بصورت سلسله جلسات مجازی برگزار خواهد شد و طی آن دانش‌آموزان سال دوازدهم، آموزش و مشاوره‌های لازم را از الگوهای برتر راه یافته به دانشگاه دریافت خواهند کرد.
اولین اردوی جهادی در تاریخ 17 اسفند ماه 99 و در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.
موضوعات مورد بحث در این وبینار، پیرامون هدایت تحصیلی صحیح دانش‌آموزان، نحوه جمع‌بندی مطالب در بازه زمانی پیش‌رو، برنامه‌ریزی تحصیلی، آمادگی برای امتحانات نهایی، نحوه مدیریت و بهره‌وری صحیح زمان و غلبه بر اضطراب می‌باشد.
علاقمندان جهت ثبت‌نام در این رویداد می‌توانند وارد لینک زیر شوند:
https://formafzar.com/form/jzbgz

 

تاریخ انتشار : 1399/12/13
کد : 10216
تعداد بازدید: 117