دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی با رهبر انقلاب

در دیدار نخبگان و استعداد های برتر علمی کشور، جمعی از نخبگان استان با مقام معظم رهبری دیدار کردند. همچنین سرکار خانم فائزه فداکار در این دیدار چندی از دغدغه های نخبگان را بیان کردند.

در روز چهارشنبه، 26 آبان ماه، دیداری میان مقام معظم رهبری و جمعی از نخبگان و استعدادهای علمی برتر کشور صورت گرفت. حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار نخبگان را نور چشمان ملت خواندند و با تأکید بر لزوم تمرکز جامعه علمی و نخبگان برای یافتن راه‌حل‌های علمی مشکلات مختلف افزودند: ظرفیت نخبگی جوانان ملت ایران، می تواند زمینه‌ساز پر کردن شکاف علمی کشور با علم جهانی، عبور از مرزهای جهانی علم، ایجاد تمدن نوین اسلامی و تحقق آینده درخشان کشور باشد.

در این دیدار سرکار خانم فائزه فداکار، معلم و دارنده مدال نقره المپیاد کشوری دیدگاه ها و پیشنهادات خود را بیان نمود. وی پس از وضعیت شناسی حکمرانی آموزش و پرورش و بیان چالش ها و فرصت های پیش رو، راهکارهایی جهت رویارویی هرچه بهتر با چالش های پیش روی آموزش و پرورش ارائه داد.

 

 

 

همچنین، خانم محدثه سادات فخار و محمدحسن سعیدی مطلق -مدرس دانشگاه و پژوهشگر دکتری دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین، پژوهشگر برتر دانشگاه و برگزیده دو دوره طرح شهید وزوایی و یک‌ دوره طرح شهید احمدی روشن در بنیاد ملی نخبگان- نخبه های دیگر استان بودند که در این دیدار حضور داشتند.

مشروح اخبار این دیدار را می توانید در سایت khamenei.ir مشاهده کنید.

تاریخ انتشار : 1400/08/28
کد : 10304
تعداد بازدید: 64