یکشنبه 30 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در قزوین/
دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور در استان قزوین برگزار می شود

دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور از تاریخ 28 لغایت 30 فروردین ماه در استان قزوین برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین ، هادی طاهرخانی مدیرعامل این شرکت اظهارداشت: دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور از تاریخ 28 لغایت 30 فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.
وی افزود : با توجه به نامگذاری سال 97 با عنوان حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نقش شرکت های دانش بنیان در راستای تولید و حمایت از کالاهای ایرانی، ایجاد فضای مشارکت و همکاری شرکت های صنعتی دانش بنیان با دانشگاه ها، معرفی و نمایش محصولات و توانمندیهای شرکت های دانش بنیان و صنایع نوآور استان قزوین، تبادل اطلاعات بین متخصصین و کارشناسان از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.
طاهرخانی بیان کرد:اقتصاد دانش بنیان بر پایه تولید و کاربرد دانش و اطلاعات شکل گرفته و سطح بالایی از سرمایه گذاری در آن به ابداع و نوآوری اختصاص می یابد و فناوری های کسب شده با شدت بالایی مصرف می شوند .
ایشان یادآور شدند: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۴ هزار مترمربع برپا خواهد شد و محصولات تولیدی و ایده های خلاقانه در مدت سه روز در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
طاهرخانی اظهار داشت: برگزاری کارگاههای فن بازار و رویداد استارت آپ ، برگزاری جلسات هم اندیشی و ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات فعالان دانش بنیان و ارائه راهبردهای جهش در این حوزه از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه خواهد بود.
طاهرخانی اضافه کرد: برگزاری این نمایشگاه بستر مناسبی بمنظور معرفی بیشتر شرکت های دانش بنیان است و با تداوم این برنامه ها می توان مردم را با ایده ها و دستاوردهای بومی جوانان کشور بیشتر آشنا کرد.
ایشان در پایان یادآور شدند: دومین نمایشگاه تخصصی تولیدات دانش بنیان و نوآور در مدت برگزاری از ساعت 16 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1397/01/22
کد : 54
تعداد بازدید: 528

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601