یکشنبه 30 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه مهم/
بروزرسانی سامانة اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان

بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الکترونیکی به جامعة مخاطب و ارتقای سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتی جدیدی را طراحی کرده است که از خرداد ماه سال جاری، جایگزین سامانة ثریا خواهد شد.

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الکترونیکی به جامعة مخاطب و ارتقای سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتی جدیدی را طراحی کرده است که از خرداد ماه سال جاری، جایگزین سامانة ثریا خواهد شد.

از این رو خواهشمند است به موارد زیر توجه فرمایید:
1- از تاریخ 20/2/1397 اطلاعات موجود در سامانة ثریا که طی حداقل دو سال اخیر از کاربران دریافت شده است، به سامانة جدید منتقل خواهد شد. بنابراین ضروری است چنان‌چه پس از تاریخ مذکور، تغییراتی (اعم از درج مدرک و مستندات جدید یا تغییر مدارک و مستندات قبلی) را در پروندة الکترونیکی خود در سامانة ثریا اعمال می‌نمایید، تغییرات مورد نظر را به خاطر داشته باشید تا پس از استقرار سامانة جدید، در آن سامانه نیز درج فرمایید.

2- سامانة ثریا از تاریخ 1/3/1397 به مدت دو تا سه هفته در دسترس نخواهد بود و پس از آن، با استقرار سامانة جدید، درخواست‌های جدید کاربران از طریق سامانة جدید دریافت خواهد شد و درخواست‌های قبلی تا تعیین نتیجة نهایی درخواست، در سامانة ثریا ادامه خواهد یافت. از این رو در صورت فوریت درخواست، در اسرع وقت آن را در سامانه ثبت فرمایید
.
3- بدیهی است سامانة جدید مانند هر سامانة دیگری، ممکن است در ابتدای کار با اشکالات و مشکلاتی مواجه باشد. از این‌رو خواهشمند است با صبوری، همراهی و نیز ارسال نظرات و پیشنهادهای خود در این خصوص به نشانی Contact-Us@bmn.ir، ما را در راستای ارائه بهتر خدمات، یاری فرمایید.

 

تاریخ انتشار : 1397/03/01
کد : 71
تعداد بازدید: 313

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601