شنبه 17 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان دعوت از شرکت های حوزه فرهنگ/
نشست آشنایی شرکت های خلاق و فرهنگی با خدمات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد

برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق در سال 96 برای حمایت از شرکت‌های خلاق، فرهنگی و خدمات نوین مبتنی بر فضای دیجیتال تدوین شد. دبیرخانه این برنامه از تمام واجدین شرایط دعوت کرده است تا در نشست آشنایی با بیش از 20 خدمت این زیست بوم آشنا شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دبرای ایجاد تعامل با شرکت های خلاق و فعال در حوزه های فرهنگی ، این دبیر خانه نشستی  در تاریخ چهارشنبه 29 آبان ماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می کند تا خدمات قابل ارائه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکتهای خلاق معرفی شود.

برخی خدماتی که این زیست بوم به شرکت های فعال در این حوزه ارائه می دهد تسهیل در صدور ضمانت نامه ، جذب سرمایه طرح های خلاق ، تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ، مشاره تامین منابع مالی ، اعطای یارانه سود تسهیلات ، تسهیلات ویژه طرح فانوس  را شامل می شود. حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی  ،  تهیه گزارش تحقیق بازار ، مشاوره توسعه بازار و فروش ، مشاوره واردات و صادرات ، اعزام و پذیرش هیات های تجاری ،  مشاوره ارزیابی و توسعه محصول ،  ترویج در رسانه های دبیرخانه خلاق ، ارزیابی آمادگی صادرات ، تسهیلات برای جذب ایرانیان خارج از کشور ، از دیگر خدمات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است

در سالهای گذشته با توجه به حمایت های صورت گرفته از شرکت های دانش بنیان ، بیش از 4500 شرکت دانش بنیان مختلف توانسته اند از خدمات مختلف معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری بهره مند شوند . در کنار این مجموعه ها ، بخش دیگری از شرکت هایی که عمدتاً در بخش فرهنگ فعالیت دارند رشد کردند و برای حمایت ویژه از این حوزه حائز اهمیت ، معاونت علمی و فناوری ، دبیرخانه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق را تشکیل داد تا خدمات به شکلی هدفمند تر به این زیست بوم  هدایت شود . کارگروهی متشکل از بخش های مختلف از جمله ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و ستاد فرهنگسازی افتصاد دانش بنیان، وظیفه نظارت بر حسن تحقق اهداف در این حوزه را بر عهده دارند .

نشست آشنایی شرکت های خلاق و فرهنگی با خدمات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  روز چهارشنبه 29 آبان ماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

شرکت های علاقه مند به حضور در این نشست می توانند تا تاریخ 15 آبان 1398 به آدرس https://evnd.co/WNObK   مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1398/08/01
کد : 71
تعداد بازدید: 88

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601