چهارشنبه 29 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
رویداد استارتاپ طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی برگزار می گردد

بنیاد نخبگان استان تهران در نظر دارد استارتاپ ((طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی)) را در اردیبهشت ماه 1398 برگزار نماید.

نیاد نخبگان استان تهران با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری، در نظر دارد استارتاپ ((طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی)) را در اردیبهشت ماه 1398 برگزار نماید.
با توجه به این‌که کشور ما یکی از پایه‌گذاران صنعت نساجی می باشد، پتانسیل بسیار بالایی وجود دارد که برخی از محصولات خود را در داخل با کیفیت و خلاقیت بالا طراحی و تولید نموده و به خارج از کشور نیز عرضه کنیم. از اهداف مهم این رویداد استارتاپی، شناسایی افرادی که در حوزه طراحی و تولید لباس و پوشاک خلاقیت دارند، تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور درحوزه طراحی پوشاک ایرانی اسلامی ، ایجاد فضای تبادل نظر و گفتگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه است که در قالب فعالیت‌های زیر گنجانده شده است:
- طراحی و فروش لباس های ایرانی اسلامی
- مشکلات، کمبودها و چالشهای موجود در کسب و کارهای مرتبط با حوزه مد
- فروش و اجاره آنلاین لباس
- طراحی های خلاقانه در حوزه مد و لباس
- دیجیتال مارکتینگ حوزه مد و لباس
- ایجاد بازارهای نوظهور در حوزه مد و لباس

لذا از کلیه دانشجویان و مستعدین علاقه مند دعوت به عمل می آید تا با مطالعه سرفصل های استارتاپ و توانمندی های خود جهت ثبت نام حداکثر تا 31 فروردین ماه 1398در استارتاپ اقدام نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند در صورتی که صاحب یکی از توانمندی های (گرافیست، برنامه نویس و یا تسلط بر مدل های کسب و کارهای نوین ) ابتدا از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد نسبت به ثبت نام اقدام نموده و مدارک لازم را در سامانه بارگذاری نمایند و اگر صاحب ایده نوآورانه در حوزه مد و لباس هستند فرم مربوطه را تکمیل و در سامانه هم اندیشان هنگام ثبت نام بارگذاری و یا به آدرس ایمیل tehran@bmn.ir ارسال نمایند.
همچنین سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان، بین ساعت 9 تا 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تماس 09601 آماده پاسخگویی به سوالات در این خصوص می باشد.

تاریخ انتشار : 1398/01/21
کد : 10156
تعداد بازدید: 24

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601