چهارشنبه 29 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

36 سرفصل مشاوره رایگان در اختیار دانش‌بنیان‌ها قرار گرفت

مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، خدمات مشاوره رایگان در سرفصل‌های بیمه‌ای و مالیاتی، عمومی و مدیریت، حقوقی و مالکیت فکری، ارزیابی و توسعه محصول،توسعه و بازار فروش، صادرات و واردات و توسعه فنی ارائه می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در سرفصل مشاوره بیمه‌ای و مالیاتی محورهای مشاوره بیمه تامین اجتماعی، مشاوره مالیاتی، هیات‌های حل اختلاف بیمه تامین اجتماعی وهیات‌های حل اختلاف مالیاتی مطرح شده است.

توسعه کسب و کار با مشاوره های مدیریتی

دربخش مشاوره عمومی و مدیریت نیز محورهایی از جمله مشاوره ارجاع کار و معاملات دولتی (مناقصات)،مشاوره استراتژی و توسعه کسب و کار، مشاوره استقرار در مراکز رشد و پارک‌ها، مشاوره استقرار در فضاهای صنعتی و نیمه صنعتی استان تهران و مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری مطرح می شود.

همچنین موضوعاتی از جمله مشاوره روش های مذاکره با سرمایه گذار، مشاوره مدیریت و ساختار سازمانی، مشاوره منابع انسانی و آسیب‌شناسی، مشاوره ورود به بورس و فرابورس ومشاوره تامین مالی و سرمایه‌پذیری از دیگر موضوعانی است که در حوزه مشاوره عمومی و مدیریت مورد توجه قرار گرفته است.

مالکیت فکری و مشاوره حقوقی

در بخش حقوقی و مالکیت فکری محورهایی از جمله مشاوره حقوقی (قراردادها و دعاوی) ، مشاوره ثبت اختراع بین المللی ، مشاوره ثبت علائم تجاری ، مشاوره جستجو، تحلیل و استفاده از محتوای پتنت ، مشاوره تخصصی قانون کار، مشاوره حقوق بین‌الملل و مشاوره حقوقی تبادل فناوری مورد تاکید است .

در دسته ارزیابی و توسعه محصول نیزمشاوره طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات، مشاوره قیمت گذاری محصول ومشاوره اخذ پروانه بهداشتی ساخت مطرح شده است.

در بخش توسعه و بازار فروش عناوینی چون مشاوره بازاریابی دیجیتال، مشاوره بازاریابی و فروش، مشاوره تحقیقات بازار،مشاوره بازاریابی بین‌الملل ومشاوره تحقیقات بازار بین‌الملل مورد توجه قرار گرفته است.

در دسته صادرات و واردات محورهایی با عناوین مشاوره گمرک و واردات ، مشاوره بازرگانی بین‌المللی و فرایندهای صادرات ، مشاوره استراتژی صادرات، مشاوره نقل و انتقال ارزی ، مشاوره حمل و نقل بین‌الملل و مشاوره اصول و فنون مذاکرات و مکاتبات تجاری بین‌الملل مطرح است.

در حوزه توسعه فنی محصول نیز موضوع مشاوره توسعه فنی محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح شده است.

بهره‌مندی از 25 جلسه مشاوره رایگان برای دانش بنیان‌ها

هر شرکت می‌تواند در یک سال از تعداد 25جلسه مشاوره (بصورت حضوری یا تلفنی یا مجازی یا مکاتبه‌ای) و تا سقف 50 میلیون ریال استفاده کند. همچنین سقف استفاده از خدمات در هر یک از سرفصل‌های ذکر شده ، حداکثر برابر با 10 جلسه تا سقف 20 میلیون ريال در هر سال است.

برای استفاده از هر یک از سرفصل‌های هیأت‌ حل اختلاف نیز هر شرکت می‌تواند در سال 2 مرتبه تا سقف 20 میلیون ریال درخواست خدمت کند.

علاقمندان می توانند برای ثبت درخواست و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://bizservices.ir مراجعه کنند.

 

تاریخ انتشار : 1398/01/26
کد : 10157
تعداد بازدید: 56

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601