چهارشنبه 13 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دیدار رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین با نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین با آقای دکتر سیاهکلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

آقای دکتر رجب‌پور در این جلسه به اهمیت بهره‌برداری از نخبگان و اثرگذاری آنان پس از، بیش از یک دهه فعالیت بنیاد نخبگان اشاره کردند. رئیس بنیاد نخبگان استان بر لزوم جهت‌گیری اقدامات اجرایی استان قزوین در راستای این هدف تأکید کردند. ایشان با معرفی طرح هسته‌های نخبگانی که اخیرا در بنیاد پیگیری می‌شود خواستار فراهم شدن زمینه و رفع محدودیت‌ها برای حضور هرچه بیشتر نخبگان در این عرصه شدند.

دکتر رجب‌پور همچنین به بیان ضرورت توجه به مسائل فردای استان را در کنار موضوعات و چالش‌های امروز پرداختند. آقای دکتر مهدی‌خانی و خانم دکتر مرتضوی از اعضای هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) نیز در این نشست نکاتی چند از مسائل نخبگان استان را مطرح نمودند.

در ادامه آقای دکتر سیاهکلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ارزش بالای نیروی انسانی، نقش نخبگان در ارائه راه حل برای مسائل استان را پراهمیت شمردند. ایشان افزودند: نخست باید احصا و دسته‌بندی مسائل استان با همکاری بنیاد نخبگان انجام شود و در مرحله دوم به دنبال راه حل آنها بود. سومین مرحله؛ درخصوص اجرایی شدن این راهکارها، می‌باشد که درمورد مسائلی که ابزار و قابلیت اجرای آن وجود داشته باشد با هماهنگی مسئولین محترم استان زمینه همکاری را فراهم می‌کنیم.

تاریخ انتشار : 1399/10/09
کد : 10189
تعداد بازدید: 86

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601