شنبه 3 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نقش مهم طرح شهید احمدی‌روشن در توسعه منطقه‌ای

دکتر چیت‌ساز معاون محترم توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با اشاره به اثرگذاری بالای طرح شهید احمدی‌روشن در رفع نیازهای موجود، گفت: موفقیت این طرح در گرو همکاری و تعامل دیگر دستگاه‌ها و نهادهای درون‌استانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اشاعه فرهنگ نخبگانی و نهادینه‌کردن فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در استان‌ها، برنامه زنده تلویزیونی جهش با حضور رؤسای بنیاد نخبگان مازندران و پارک علم‌وفناوری استان و همچنین حضور تلفنی معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان از شبکه تبرستان روی آنتن رفت.

در این برنامه، احسان چیت‌ساز؛ معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان، بر لزوم حمایت از طرح‌ شهید احمدی‌روشن تأکید کرد و گفت: بنیاد ملی نخبگان در حال‌حاضر با جدیت بیشتری روند شناسایی نخبگان و مستعدان را پیگیری می‌کند تا بتواند در قالب تشکیل تیم‌های تخصصی قوی با حضور این افراد، مشکلات و مسائل استانی و منطقه‌ای را حل کند.

وی افزود: گرچه فعالیت‌ بنیادهای نخبگان استان خاصه مازندران در طرح شهید احمدی‌روشن گسترده‌تر و بیشتر شده است اما رسیدن به نقطه مطلوب و اهداف تعیین‌شده بی‌شک نیازمند همکاری و تعامل دیگر نهادها و دستگاه‌های درون‌استانی مانند پارک علم‌وفناوری و دانشگاه‌های استان است.

تاریخ انتشار : 1399/06/02
کد : 164
تعداد بازدید: 68

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601